Treenerid/treeningud

Saku Valla Spordikeskuses tegutsevad treeningud 2018/2019 hooajal:

Jalgratas (spordikeskuse treeningrühmad)∗ 

Treeningud toimuvad:

I grupp 7-9. aastased. Kodarad

E kell 18.30-19.30 ujumine

T kell 18.30-19.30 välitrenn

N kell 18.30-19.30 saalitrenn

 

II grupp 9-13. aastased. Päkapikud

E kell 17.30-18.30 saalitrenn

T kell 17.30-18.30 välitrenn

N kell 17.30-18.30 ujumine

R kell 19.00-20.00 mnt. trenn

 

III grupp 14+ (eliit)

E kell 16.00-17.30 jooks

K kell 17.30-18.30 ujumine

N kell 16.00-17.30 kombineeritud ( väli/rullikud/pukk)

R jõutreening Türil

L/P kerimine

 

Treener: Janek Järva

Treener: Avely Riiel
Info:56491966
avelyx@hotmail.com

Kristina Kapajeva

Info: 5238090

kristina.kapajeva@gmail.com

 

I grupil

Janek Järva

Lisinfo kodulehelt: http://www.porterracing.ee/noortenurk/trenniinfo/

 

Kergejõustik (spordikeskuse treeningrühmad)∗ 

Vanus 6-9 klass

Treeningud toimuvad:

Esmaspäeviti kell 14.30-15-30

Kolmapäeviti kell 14.30-15.30

Neljapäeviti kell 14.30-15.30

I ja IV veerand toimuvad trennid õues

II ja III veerand  treeningud toimuvad Tallinna Spordihallis

Treener: Tiiu Zirnask
Info: 5050892
tiiu.zirnask@sakuvald.ee

 

Kergejõustik (spordikeskuse treeningrühmad)∗ 

Treeningud toimuvad:

Nooremad (1-2klass) KOHAD TÄITUNUD!

E, K kell 13.00-14.00

Keskmised  (3-5 klass) KOHAD TÄITUNUD!

E kell 14.00-15.30 

T kell 13.30-14.30

N kell 14.00-15.00
Vanemad (6 kl):

E Audentese spordihall

T kell 14.30-15.30

N kell 15.00-16.30

I ja IV veerand toimuvad trennid õues
Treener: Maile Mangusson
Info: 53487489
mailemm@hot.ee

 

Võrkpall (spordikeskuse treeningrühmad)∗ 

Esmaspäeviti kell 15.30-16.30

Teisipäeviti kell 16.30-17.30

Reedeti  kell 16.30-17.30

Pühapäeviti kell 17.30-19.00 (võistluseelsel perioodil)
Treener: Karin Vassil
Info:56238763
karin.vassil@sakuvald.ee

 


 

Korvpall (eelisarendatav spordiala)∗∗ 

esmaspäev:
kell 15:00 – 16:30 2008/09
teisipäev:
kell 14:00 – 15:00 2010/11
kell 15:00 – 16:30 2008/09

neljapäev:
kell 14:00 – 15:00 2010/11
kell 15.15-16.60 2008/09 (ÜKE)
reede:
kell 14:00 – 15:00 2010/11
kell 15:00 – 16:30 2008/09

Treener Märt Raam

Info: 52 94 847

mraam1982@gmail.com

 

2006-2007 poisid

Esmaspäeviti kell 16.30-18.00

Kolmapäeviti kell 16.30-18.00

Neljapäeviti kell  16.30-18.00

2004-2005 poisid

Esmaspäeviti kell 18.00-19.30

Kolmapäeviti 18.00-19.30

Neljapäeviti 18.00-19.30

Pühapäeviti kell 16.00-17.30 ühistrenn,mängud
Treener Taavi Vilba
Info:55546911
taavi.vilba@sakuvald.ee

 

Saku Korvpalliklubi koduleht: http://sakukk.eu/

 

Jalgpall (eelisarendatav spordiala)∗∗

Treeningud toimuvad:

2011 – Anton Noor

  1. kell 13:00-14:00
  2. kell 13:00-14:00
  3. kell 13:00-14:00

 

2010 – Anton Noor

  1. kell 13:00-14:00
  2. kell 13:00-14:00
  3. kell 13:00-14:00

 

2009 – Anton Noor

  1. kell 14:00-15:30
  2. kell 14:00-15:30
  3. kell 14:00-15:30

 

2008 – Paul Kask

  1. kell 14:00-15:30
  2. kell 14:00-15:30
  3. kell 14:00-15:30

 

2007 – Paul Kask

  1. kell 14:00-15:30
  2. kell 14:00-15:30
  3. kell 15:30-17:00

 

2006 – Paul Kask

  1. kell 14:00-15:30
  2. kell 14:00-15:30
  3. kell 15:30-17:00

 

2005 – Argo Zirk

  1. kell 15:30-17:00
  2. kell 15:30-17:00
  3. kell 15:30-17:00

 

2003 – Argo Zirk

  1. kell 17:00-18:30
  2. kell 17:00-18:30
  3. kell 17:00-18:30

 

2006 Tüdrukud – Eliisabet Pedak

  1. kell 15:30-17:00
  2. kell 15:30-17:00
  3. kell 15:30-17:00

 

2004 Tüdrukud – Hanna-Liisa Kuslap

  1. kell 15:30-17:00
  2. kell 15:30-17:00
  3. kell 15:30-17:00

 

2000 Tüdrukud – Jan Harend

  1. kell 17:00-18:30
  2. kell 17:00-18:30
  3. kell 17:00-18:30
  4. kell 17:00-18:30

Treener Argo Zirk (argo@sakusporting.ee; 5217403)

Treener Jan Harend (jan@sakusporting.ee; 55520797)

Treener Anton Noor  (anton.noor@sakuvald.ee; 53859659)

Hanna-Lisa Kuslap (hannalisa@sakusporting.ee; 59000412)

Eliisabet Pedak (eliisabet@sakusporting.ee; 5663696)

Paul Kask (paul.kask@gmail.com;53461394)

Jalgpalliklubi Saku Sporting koduleht: http://www.sakusporting.ee/

 

Võistlustants „Danceland“ (eelisarendatav spordiala)∗∗

Treeningud toimuvad erinevates Saku valla allasutustes
Treener Kristina Tennokese
Info: 52 32 543
kristina@danceland.ee

Tantsukool Danceland koduleht: http://danceland.ee/

 

Ultimate Frisbee treeningud

Al. 12 eluaastast

T kell 17.30

R kell 17.30

Treener Robin Lilleorg 5030331 (robin.lilleorg@gmail.com)


MTÜ Võimlemisklubi Piruett∗∗∗ 

Treeningud toimuvad:

T, R  kell 14.30-15.30  (7-9 a)

T,R kell 15.30-16.30 (8-12 a)

Treener Maria Kull

www.piruett.ee

 

Keila Swimclub/Indrek Sei Ujumiskool∗∗∗

Treeningud toimuvad:

E kell 13.30-17.15 (2 rada)

T kell 14.15-16.00 (2 rada), kell 16.00-17.00 (1 rada) ja kell 17.00-17.45 (2 rada)

K kell  13.30-17.15 (2 rada)

N kell 14.15-17.45 (2 rada)

Esmaspäevased ja kolmapäevased treeningud toimuvad üle nädala ehk paaritutel nädalatel)

Treenerid:

Kelli Mets ( kelli.mets@hotmail.com)

Kristiina Sekljutskaja (kristiinasekljutskaja@gmail.com)

http://www.seiujumiskool.ee/

 

Judoklubi Aitado OÜ∗∗∗ 
Treeningud toimuvad:

T,N  kell 15.00-16.30

K kell 16.30-17.30

N kell 16.30-17.30

 

Kontakt:

Treener: Joan-Martin  Astudnev (astudnevmartin@gmail.com); tel:56933747

Klubipoolne kontakt:

Jorgen Viks

e-mail: jorgenviks@hotmail.com

Tel: 53409858

 

Saue Taekwondoklubi MTÜ∗∗∗ 

T kell 17.30-18.30

R kell 16.30-17.30

Tutvustav video: https://youtu.be/SvySkVfbOL4

Treener

Aleksandr Galaktionov

e-mail: agagalaktionov@gmail.com

Klubipoolne kontakt:

Virko Raagmets

e-mail:  virkor@icloud.com

Tel: 56 633 883

 

SaChe tantsutüdrukud∗∗∗

Vanus 1-4 klass

Alustavad al.11.09

T,R kell 16.30-17.30

Treener Johanna-Eliise Kabel

Registreerumine:sache. tantsutudrukud@gmail.com

 

JJ-Street∗∗∗

Treeningud spordikeskuses

N kell 17.00-18.00

Treener Birgit Käsper

 

Saku Jäähoki klubi∗∗∗

Lisainfo: Peeter Leidmaa

Tel: 50 54 832

e-mail: sakuhkjuhatus@googlegroups.com

Facebook: Saku icehokey club

 

Saku Suusaklubi∗∗∗

Tel: 56 356 967

e-mail: saku.suusaklubi@gmail.com

http://www.sakusuusaklubi.ee/

 

Saku Taipoksiklubi∗∗∗

Treeningud toimuvad:

E,K,R

17.30-18.30 lapsed (7-14);

18.30-20.00 edasijõudnutele;

20.00-21.30 uued

Treener: Kevin Renno
Treener: Oskar Künnapuu (Tel:56935050)
Treener: Fred Anton

Info: saku@taipoks.ee

 

∗ –  treeningud lastele ja noortele vanuses 7-19. Info osalustasu kohta hinnakirjas.

∗∗ – Vastavalt Saku Vallavolikogu 22.08.2013 otsus nr 64 ” Eelisarendatavate spordialade määratlemine”

1. Määratleda Saku vallas eelisarendatavad spordialad ja kinnitada mittetulundusühingud (klubid), kes tegelevad eelisarendataval spordialal peamiselt laste ja noorte treeningtegevusega kvalifitseeritud treeneri juhendamisel ning kelle treeningtegevusest võtab osa rohkearvuliselt harrastajaid järgmiselt:

1.1 jalgpall, MTÜ Saku Sporting

1.2 korvpall, MTÜ Saku Korvpalliklubi

1.3 võistlustants, MTÜ Tantsuklubi Danceland

Nimetatud spordialade jätkusuutlikust toetavad Saku Valla Spordikeskuses avatud treeningrühmad jalgpallis 150-le harrastajale ning korvpallis, saalihokis ja võistlustantsus 50-le harrastajale. Treeningrühmad kasutavad treeninguteks Saku valla spordirajatisi.

∗∗∗ – erasporditegevuse pakkuja